Самопрезентація - як засіб створення позитивного іміджу вчителя
Учитель має працювати в ногу з часом, бути на «ти» з сучасними технологіями, інструментами та, що не менш важливо, вміти себе презентувати. Навик самопрезентації - справжнє мистецтво. Але це не дар згори. Йому цілком можна навчитися. Секрет простий: кілька правил і рекомендацій, певна кількість зусиль і часу, і - ви зробили це!
«Самопрезентація - як засіб створення позитивного іміджу вчителя» - тема онлайн зустрічі, що відбулася 10 травня 2023 року в рамках Весняного марафону практичного досвіду сертифікованих учителів «Ділюся досвідом з колегами», яку провели учителі початкових класів Ліцей №3 Коростишівської міської ради Людмила Хоменко та Валентина Слюсарчук. Учителі представили колегам візитні картки власної педагогічної діяльності, професійні креда, продемонстрували створені комфортні освітні середовища, особливості створення ситуацій успіху, педагогіки партнерства, використання в освітній діяльності стратегій, що передбачені Концепцією НУШ (стратегії критичного мислення, «ранкове коло», уроки на свіжому повітрі, «крісло автора», класні бібліотечки, куточки спостережень…), результати самоосвіти. Учитель 21 століття – це, перш за все, ентузіаст, який навчає і навчається щодня.
«Презентувати свою роботу – це інвестувати в себе, формувати особистий бренд учителя », - зазначила Людмила Хоменко.
Рефлексуючи, колеги підсумували результати зустрічі, і як висновок – дуже добре отримувати нові знання, досвід і не менш важливо - ділитися власним досвідом та успіхами з колегами, адже ви будуєте в їх очах успішну особистість.