A A A K K K
людям з порушенням зору
Комунальна установа "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Коростишівської міської ради"

Нейродинамічний підхід у роботі з дітьми з порушенням мовлення

Дата: 05.01.2022 16:45
Кількість переглядів: 50

Фото без опису

           Практика  корекційної роботи показала актуальність використання інноваційних методів навчання на логопедичних заняттях, зокрема нейродинамічного напрямку роботи з дітьми-логопатами, адже розвиток мовлення у дітей тісно пов'язаний з роботою  рук, ніг та вищою нервовою діяльністю.

        «Нейродинамічний підхід у роботі з дітьми, які мають порушення мовлення» - тема "круглого столу", який відбувся 05.01.2022 року для вчителів-логопедів закладів освіти  нашої громади у Ліцеї №2 імені Л.Х.Дарбіняна.                                                                        

      Навчальна кінезіологія (гімнастика мозку), нейродинамічні вправи, метод біоенергопластики, Bodi Percussion (озвучені жести) – що були  представлені на «круглому столі» - розширюють можливості головного мозку, синхронізують роботу півкуль, формують просторове орієнтування, удосконалюють регулюючу та координуючу функції нервової системи, розвивають тіло. 

       На засіданні проведено ряд практичних завдань, що сприяють профілактиці та подоланню порушень усного мовлення, читання та письма. Вправи можуть використовуватися як динамічні паузи або ж виступати частиною логопедичних корекційних занять.

       Застосування на практиці нейродинамічної  інноваційної технології  зробить доступним тренування «мозку» та розвиток мовлення у дітей.

       Проценко Б.Д. (вчитель-логопед Ліцею №2 імені Л.Х.Дарбіняна) презентувала колегам свою авторську роботу - методичний посібник «Нейродинамічний підхід у роботі з дітьми, які мають порушення мовлення».

       Змістовно, креативно, цікаво, захоплююче пройшов  "круглий стіл" за сприяння психолога КУ "ЦПРПП КМР"  Білоног О.В. та керівника спільноти вчителів-логопедів Проценко Б.Д..

 

 

 

 

 

 

 

 



« повернутися

Вхід для адміністратора